poniedziałek, 1 czerwca 2015

1 czerwca 2015 r.

Znowu mnie tak długo nie było! xd Przepraszam :(
Może i to dziwne, ale nie mogę się doczekać Bożego Ciała. Będę śpiewać pieśni ze scholą młodzieżową podczas procesji, więc może być ciekawie. No i będzie ekhem! *o*
Dzisiaj dzień dziecka, a moja Mama kompletnie mnie zaskoczyła. Wczoraj kupiła mi cudowną książkę, a dzisiaj jeszcze pościel z piesełem :D sama kupiłam sobie szczotkę tangle teezer, bo moje włosy są w krytycznym stanie, a ona im nawet pomaga :P
Dobra, ja już spadam, bo jutro wstawanko o 6... :(
To cześć! ;)