środa, 24 września 2014
24 września 2014 r.
Od kilku dni jestem zakochana po uszy. Od początku września chodzę z Anią na chórek kościelny. Gra nam na keybordzie taki... Nie będę podawać jego imienia, gdyż nie ma takiej potrzeby. Ma jednak najpiękniejsze imię na świecie. Ekhem jest bardzo przystojny (gładka cera, idealnie przyczesane brązowe włosy, wysoki, szczupły, super uśmiech, stylowe ubrania i piękne DŁONIE!!!). Jest miły, przyjacielski, pomocny i taaaki utalentowany muzycznie! No szaleję na jego punkcie! Wady są takie, że jest ode mnie 2 lata starszy, dlatego nie wiem, czy kiedykolwiek zwróci na mnie uwagę. Tak bym chciała, żebyśmy się zakolegowali... Może w końcu odważę się napisać do niego na fb!!! :)
wtorek, 16 września 2014
16 września 2014 r.
Hej! VI klasa jest męcząca. Mamy mnóstwo dodatkowych- obowiązkowych zajęć, czyli: basen, SKS, niemiecki, angielski, polski i jeszcze mama zapisała mnie na prywatny angielski, tak jak w IV i V klasie. SKS nie jest obowiązkowy, ale pani powiedziała, że jeśli chcemy mieć piątkę na koniec roku, to mamy chodzić, dlatego ja raczej będę chodzić. J. niemiecki też nie jest obowiązkowy, ale pani cały czas powtarza, że w gimnazjum będzie obowiązkowy i będzie nam prościej. Ale ja chodzę już od 1 klasy! Angielski, polski i matma są obowiązkowe i na 7 rano, więc 3 razy w tygodniu mam na 7 :( Już nie mogę doczekać się weekendu!
Co do tych nieszkolnych spraw, to ostatnio chcę się wkręcić w cele charytatywne na rzecz zwierząt. Bardzo chciałabym mieć psa, ale że tata go nie chce, to chciałabym chodzić do schroniska w moim mieście i starać się pomagać pracownikom. Nie wiem, czy sobie poradzę, ale mam nadzieję, że tak. Postaram się ubłagać rodziców ;P
Muszę kończyć, bo idę się myć. Pa!
Co do tych nieszkolnych spraw, to ostatnio chcę się wkręcić w cele charytatywne na rzecz zwierząt. Bardzo chciałabym mieć psa, ale że tata go nie chce, to chciałabym chodzić do schroniska w moim mieście i starać się pomagać pracownikom. Nie wiem, czy sobie poradzę, ale mam nadzieję, że tak. Postaram się ubłagać rodziców ;P
Muszę kończyć, bo idę się myć. Pa!
wtorek, 9 września 2014
9 września 2014 r.
Wielkie sorry, że trochę zaniedbałam pisanie bloga, ale albo zapominałam albo nie miałam czasu.
Pierwszy tydzień w szkole minął mi ok., chociaż nie mogę jeszcze przywyknąć do wczesnego wstawania i prac domowych. To są ZDECYDOWANIE wady szkoły. Jednak w domu było już trochę nudno, więc cieszę się, że mogę znów spotykać się ze znajomymi i rozkręcać moje życie towarzyskie.
Słyszeliście o ice bucket challenge? Ludzie, którzy mają fejsa, pewnie słyszeli. Cóż, niedawno nominowała mnie Ania. Moja mama była średnio zachwycona, że tak po prostu obleję się zimną wodą, ale w końcu się zgodziła. Nagrywali mnie Asia i Marcin (pamiętacie ich z postu o weselu?). Abyście zobaczyli, jak mi poszło, wstawię filmik na bloga. https://www.facebook.com/video.php?v=1539880529577463&l=51399573353534983 I co sądzicie? ;)
W sumie za bardzo nie mam o czym pisać, więc cześć. Niedługo napiszę więcej! :)
<script>
function disableSelection(target){
if (typeof target.onselectstart!="undefined") //IE route
target.onselectstart=function(){return false}
else if (typeof target.style.MozUserSelect!="undefined") //Firefox route
target.style.MozUserSelect="none"
else //All other route (ie: Opera)
target.onmousedown=function(){return false}
target.style.cursor = "default"
}
disableSelection(document.body)
</script>
Pierwszy tydzień w szkole minął mi ok., chociaż nie mogę jeszcze przywyknąć do wczesnego wstawania i prac domowych. To są ZDECYDOWANIE wady szkoły. Jednak w domu było już trochę nudno, więc cieszę się, że mogę znów spotykać się ze znajomymi i rozkręcać moje życie towarzyskie.
Słyszeliście o ice bucket challenge? Ludzie, którzy mają fejsa, pewnie słyszeli. Cóż, niedawno nominowała mnie Ania. Moja mama była średnio zachwycona, że tak po prostu obleję się zimną wodą, ale w końcu się zgodziła. Nagrywali mnie Asia i Marcin (pamiętacie ich z postu o weselu?). Abyście zobaczyli, jak mi poszło, wstawię filmik na bloga. https://www.facebook.com/video.php?v=1539880529577463&l=51399573353534983 I co sądzicie? ;)
W sumie za bardzo nie mam o czym pisać, więc cześć. Niedługo napiszę więcej! :)
<script>
function disableSelection(target){
if (typeof target.onselectstart!="undefined") //IE route
target.onselectstart=function(){return false}
else if (typeof target.style.MozUserSelect!="undefined") //Firefox route
target.style.MozUserSelect="none"
else //All other route (ie: Opera)
target.onmousedown=function(){return false}
target.style.cursor = "default"
}
disableSelection(document.body)
</script>
Subskrybuj:
Posty (Atom)