czwartek, 1 stycznia 2015

1 stycznia 2015 r.

Szczęśliwego nowego roku!! =)
Przepraszam, że od półtora miesiąca nie wchodziłam na bloga, ale jestem coraz bardziej zajęta. W te święta cały czas latałam na próby w kościele ;D
Szkoda, że już zaczyna się szkoła, bo przyzwyczaiłam się do późniejszego wstawania i będę mniej chodzić do kościoła (czytaj: spotykać się z ekhem) :/
Tak w ogóle to przykro mi, ale nie dam rady dzisiaj kontynuować mojego opowiadania =(
Jednak zrobię to już wkrótce! ;))
Dobra, ja wychodzę, bo mam jeszcze trochę pracy.
Trzymajcie się! Cześć! :*

2 komentarze: