środa, 8 kwietnia 2015

8 kwietnia 2015 r.

Hej! :) Dzisiaj humor mam już znacznie lepszy ;) Stwierdziłam, że nie będę już olewać bloga i wrócę do rutynowego wstawiania postów ;P
Pan z historii mi dzisiaj poprawił humor, bo powiedział, że jak na poniedziałek super się nauczę o II wojnie światowej wiedzy z podręcznika i tej dodatkowej, to mam szansę dostać 6 :) Teraz szukam różnych ciekawostek o Hitlerze itp. :D
Za chwilę idę spać, bo jutro typowo wstawanko o 6 :p
Dobra, sorry, że ten wpis był taki krótki, ale ja już spadam, cześć! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz