Hej! VI klasa jest męcząca. Mamy mnóstwo dodatkowych- obowiązkowych zajęć, czyli: basen, SKS, niemiecki, angielski, polski i jeszcze mama zapisała mnie na prywatny angielski, tak jak w IV i V klasie. SKS nie jest obowiązkowy, ale pani powiedziała, że jeśli chcemy mieć piątkę na koniec roku, to mamy chodzić, dlatego ja raczej będę chodzić. J. niemiecki też nie jest obowiązkowy, ale pani cały czas powtarza, że w gimnazjum będzie obowiązkowy i będzie nam prościej. Ale ja chodzę już od 1 klasy! Angielski, polski i matma są obowiązkowe i na 7 rano, więc 3 razy w tygodniu mam na 7 :( Już nie mogę doczekać się weekendu!
Co do tych nieszkolnych spraw, to ostatnio chcę się wkręcić w cele charytatywne na rzecz zwierząt. Bardzo chciałabym mieć psa, ale że tata go nie chce, to chciałabym chodzić do schroniska w moim mieście i starać się pomagać pracownikom. Nie wiem, czy sobie poradzę, ale mam nadzieję, że tak. Postaram się ubłagać rodziców ;P
Muszę kończyć, bo idę się myć. Pa!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz