środa, 24 września 2014
24 września 2014 r.
Od kilku dni jestem zakochana po uszy. Od początku września chodzę z Anią na chórek kościelny. Gra nam na keybordzie taki... Nie będę podawać jego imienia, gdyż nie ma takiej potrzeby. Ma jednak najpiękniejsze imię na świecie. Ekhem jest bardzo przystojny (gładka cera, idealnie przyczesane brązowe włosy, wysoki, szczupły, super uśmiech, stylowe ubrania i piękne DŁONIE!!!). Jest miły, przyjacielski, pomocny i taaaki utalentowany muzycznie! No szaleję na jego punkcie! Wady są takie, że jest ode mnie 2 lata starszy, dlatego nie wiem, czy kiedykolwiek zwróci na mnie uwagę. Tak bym chciała, żebyśmy się zakolegowali... Może w końcu odważę się napisać do niego na fb!!! :)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz