wtorek, 9 września 2014

9 września 2014 r.

Wielkie sorry, że trochę zaniedbałam pisanie bloga, ale albo zapominałam albo nie miałam czasu.
Pierwszy tydzień w szkole minął mi ok., chociaż nie mogę jeszcze przywyknąć do wczesnego wstawania i prac domowych. To są ZDECYDOWANIE wady szkoły. Jednak w domu było już trochę nudno, więc cieszę się, że mogę znów spotykać się ze znajomymi i rozkręcać moje życie towarzyskie.
Słyszeliście o ice bucket challenge? Ludzie, którzy mają fejsa, pewnie słyszeli. Cóż, niedawno nominowała mnie Ania. Moja mama była średnio zachwycona, że tak po prostu obleję się zimną wodą, ale w końcu się zgodziła. Nagrywali mnie Asia i Marcin (pamiętacie ich z postu o weselu?). Abyście zobaczyli, jak mi poszło, wstawię filmik na bloga. https://www.facebook.com/video.php?v=1539880529577463&l=51399573353534983 I co sądzicie? ;)
W sumie za bardzo nie mam o czym pisać, więc cześć. Niedługo napiszę więcej! :)
<script> 
function disableSelection(target){
if (typeof target.onselectstart!="undefined") //IE route
 target.onselectstart=function(){return false}
else if (typeof target.style.MozUserSelect!="undefined") //Firefox route
 target.style.MozUserSelect="none"
else //All other route (ie: Opera)
 target.onmousedown=function(){return false}
target.style.cursor = "default"
}
disableSelection(document.body)
</script>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz