Sorry, że tak długo nic nie pisałam, ale nie miałam dostępu do Internetu.
Kilka dni temu moja siostra pojechała do Łodzi, więc poprosiłam ją, żeby kupiła mi dodatek do The Sims 3 Rajska Wyspa. I to jest chyba najlepszy ze wszystkich dodatków! Już trochę o nim wiedziałam, bo kilka miesięcy temu grałam na nim u kuzynki, ale dużo rzeczy mnie zaskoczyło! Na przykład atak rekina!
Co do mojej kuzynki, to niedawno przyjechała (z ciocią). Jest ona 3 lata ode mnie starsza. Wczoraj byłam z nią i babcią na działce babci. Najpierw był mały problem, bo babcia kazała nam samodzielnie kupić bilety do autobusu, ale ja poprosiłam kuzynkę, żeby kupiła od razu dwa. W sumie nie wiem czemu, chyba żeby było szybciej. Moja babcia to zobaczyła i się trochę zdenerwowała, a potem ze śmiechem mówiła, że jesteśmy jej dwoma kochanymi szachrajkami. Działka była trochę zarośnięta chaszczami, a moja kuzynka cały czas jęczała, że zjedzą ją robaki. Zebrałyśmy mnóstwo malin i całkiem sporo jeżyn. Czas upłynął szybko, bo ja i moja kuzynka gadałyśmy o Simsach, muzyce itp. Potem jeszcze na wieczór do mnie przyszła, bo chciała kupić sobie The Sims 3 Nie z tego świata i poprosiła mnie, żebyśmy u mnie pograły, aby ona dokładnie zobaczyła, jaki jest ten dodatek.
Poza tym, byłam wczoraj na obiedzie u mojej drugiej babci. Były dwie moje ciocie, jeden wujek i dwie kuzynki. To był obiad "za zdrowie wujka", który jest chory (ma coś z nogą) i leży w szpitalu :'(
Muszę już kończyć, bo jest u nas koleżanka mojej mamy. To cześć! :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz