poniedziałek, 11 sierpnia 2014

11 sierpnia 2014 r.

Sorry, że tak długo nic nie pisałam, ale nie miałam dostępu do Internetu.
Kilka dni temu moja siostra pojechała do Łodzi, więc poprosiłam ją, żeby kupiła mi dodatek do The Sims 3 Rajska Wyspa. I to jest chyba najlepszy ze wszystkich dodatków! Już trochę o nim wiedziałam, bo kilka miesięcy temu grałam na nim u kuzynki, ale dużo rzeczy mnie zaskoczyło! Na przykład atak rekina!
Co do mojej kuzynki, to niedawno przyjechała (z ciocią). Jest ona 3 lata ode mnie starsza. Wczoraj byłam z nią i babcią na działce babci. Najpierw był mały problem, bo babcia kazała nam samodzielnie kupić bilety do autobusu, ale ja poprosiłam kuzynkę, żeby kupiła od razu dwa. W sumie nie wiem czemu, chyba żeby było szybciej. Moja babcia to zobaczyła i się trochę zdenerwowała, a potem ze śmiechem mówiła, że jesteśmy jej dwoma kochanymi szachrajkami. Działka była trochę zarośnięta chaszczami, a moja kuzynka cały czas jęczała, że zjedzą ją robaki. Zebrałyśmy mnóstwo malin i całkiem sporo jeżyn. Czas upłynął szybko, bo ja i moja kuzynka gadałyśmy o Simsach, muzyce itp. Potem jeszcze na wieczór do mnie przyszła, bo chciała kupić sobie The Sims 3 Nie z tego świata i poprosiła mnie, żebyśmy u mnie pograły, aby ona dokładnie zobaczyła, jaki jest ten dodatek.
Poza tym, byłam wczoraj na obiedzie u mojej drugiej babci. Były dwie moje ciocie, jeden wujek i dwie kuzynki. To był obiad "za zdrowie wujka", który jest chory (ma coś z nogą) i leży w szpitalu :'(
Muszę już kończyć, bo jest u nas koleżanka mojej mamy. To cześć! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz