czwartek, 7 sierpnia 2014

O mnie :)

Hej! Mam na imię Ala. Uwielbiam pisać, dlatego postanowiłam, że założę bloga :-)
Mam królika o imieniu Milena. Jest ona bardzo słodka (choć trochę nerwowa). Uwielbiam zajmować się królikami. Moje największe pasje to czytanie i pisanie książek.
Mój ulubiony sport to skoki na trampolinie. Umiem już trochę sztuczek. Lubię też siatkówkę i ringo. Ze sportów typu noga, koszykówka jestem raczej słaba.
Moim ulubionym jedzeniem są koniecznie lody, najlepiej cytrynowe.
Moja ulubiona muzyka to pop. Jednak podoba mi się ostatnio trochę heavy metal. Mam mnóstwo ulubionych piosenek. Kilka Wam podam: ''let her go'', ''titanium'', ''everytime we touch'', ''i need a hero'', ''lay all your love on me'', ''lovely on my hand''...
Moja ulubiona gra to The Sims3. Na razie mam dodatki  ''pokolenia'', ''wymarzone podródróże'', ''nie z tego świata'', ''zwierzaki'', ''zostań gwiazdą'' i akcesorium ''diesel'', ale niedługo będę mieć ich jeszcze więcej!
Mam starszą siostrę i starszego brata. Brat jest po ślubie, siostra tuż przed ślubem.
Mam fajnych przyjaciół. Są to: Ania, dwie Marysie, Aga i Jula. Mam też kilka koleżnek i kolegów.
Jeszcze nie wiem co będę dzisiaj robić. Wczoraj i przed wczoraj byłam na nocowaniu u przyjaciółki. Było super. Grałyśmy w badmintona, robiłyśmy sobie sweetfocie na webcam toy i dużo innych rzeczy! To trochę bez sensu, że we wtorek przyszłam do przyjaciółki po 19, ale ona wcześniej była na basenie, a mnie mama nie puściła :(
Trzymajcie się! Postaram się w najbliższym czasie coś napisać ;)













Brak komentarzy:

Prześlij komentarz