środa, 20 sierpnia 2014

20 sierpnia 2014 r.

Hej! Wczoraj moja siostra pojechała do Częstochowy na odbiór sukni weselnej. Ja i moi rodzice pojechaliśmy z nią. Najpierw weszliśmy do Makro, w którym moja siostra i rodzice kupili jeszcze trochę wina czy tam wódki (hi hi) na wesele. Przypomniało mi się wtedy, jak strasznie marzę o The Sims 3 Skok w przyszłość, niestety, tam go nie było :(
Kiedy wróciliśmy do domu, poprosiłam mamę, abyśmy poszły do galerii w naszym mieście i kupiły ten dodatek. Powiedziała, że dobrze, ale ona najpierw idzie do fryzjera. Moja siostra ją podwiozła.Kiedy wróciła, powiedziała, że moja mama ma krótsze włosy (zdziwiłam się, bo ona i tak miała krótkie, gdzieś tak do ramion). Kiedy wróciła, miała mniej więcej do policzków! Niestety, powiedziała, że Skok w przyszłość kupimy już jutro.
A dziś, kiedy poszliśmy do sklepu, okazało się, że klienci wykupili! Trzeba było zamówić... Zgodziłam się, bo nasze miasto jest takie marne, że aktualnie tylko w tym sklepie są Sims. Mój Skok w przyszłość będzie dopiero w piątek! Już nie mogę się doczekać...
Moja mama też dzisiaj kupiła sobie buty na wesele. Tak w sumie, to moja zasługa! Ona patrzyła na wszystkie tak niezbyt przekonana, aż nagle ja zauważyłam śliczne czarne szpilki z czarno- złotymi kokardkami. Moja siostra przyznała, że są bardzo ładne. Mamie też się podobały. Przymierzyła je... I powiedziała, że z tych, które na razie mierzyła, te są najwygodniejsze! Więc, to chyba moja zasługa...?
Dzisiaj mój królik, Milena, mnie ugryzła, kiedy chciałam ją wyjąć. Na początek byłam naprawdę zła, ale tak ją kocham, że nie potrafię się na nią długo gniewać.♥
Chyba kończę, bo zaczynam ziewać (założę się, że kiedy to przeczytaliście, ziewnęliście!) Dobranoc!

1 komentarz:

  1. Widzę, że chyba masz krótko tego bloga :) Jest ok- tylko popracuj nad wyglądem :) Dodaj kolorów, zdjęć i gadżetów :3 I daj się bardziej poznać czytelnikowi- dodaj według ciebie fajną muzykę, zdjęcia, linki :) Zapraszam do siebie :D
    sala-kinowa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń